Filobul Logo

FİLOBUL müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. FİLOBUL çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir.

SON HABERLER
  İLETİŞİM
  Filobul

  Araç Takip Sistemi

  FİLOBUL ile aracınızı internet ile dijital haritalar üzerinden ; PC, Tablet, Akıllı Telefon ile 7/24 izleyebilir, ihtiyacınıza göre raporlar alabilirsiniz. Kullanıcı dostu takip panelimiz üzerinden sadece araçlarınızı gözlemlemekle kalmayıp doğru zamanda doğru veriye erişerek işletmenizin rekabet gücünü artırabilirsiniz. Araç ve filo yönetimlerinizden elde edilen performans ve verimliliği en üst seviyeye çıkarabilir, mevcut maliyetlerinizde büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

  Araç Takip Sistemi

  Sürücülerinizi ani frenleme, ani hızlanma, keskin şerit dönüşü, sert dönüş, hız limiti ve aşırı hız gibi konularda anlık olarak FİLOBUL güvenli sürüş raporundan izleyebilirsiniz. Dikkatsiz sürücüleri tanımlayabilir, yönlendirebilir, ikaz edebiliri bu sayede araç ve filo güvenliğinizi artırabilirsiniz.

  FİLOBUL Takip Sistemi ile gasp ve çalıntı durumlarında aracınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. Çalıntı araçların bulunmasında, anında konum bilgisine ulaşabilir, cihazdaki uzun ömürlü piller sayesinde takip süresini uzatabilirsiniz.

  01
  01
  Yakıt Tasarrufu

  Yakıttan tasarruf sağlar. Araçlar ve sürücüler üzerindeki denetimi arttırır. Hırsızlığa karşı korur.

  02
  02
  Hız Kontrolü

  Araçların hız limitlerini aşıp aşmadığını raporlayabilir alarmlar oluşturabilirsiniz.

  03
  03
  Detaylı Raporlama

  Araçların mesai dışı kullanımı, gereksiz rölanti durumu ve sert kullanım bilgisini görebilirsiniz.

  04
  04
  Hizmet Kalitesi

  Kısıtlı yetkilere sahip kullanıcı tanımlama imkanı ile müşterilerinize araçlarınızı takip imkanı sunabilirsiniz.

  Referanslar

  Filobul
  Hakkında
  Ne Diyorlar

  Ünal Kurt
  Alfamen olarak 14 yıldır İstanbul’un tüm bölgelerinde prestijli projelerde Profesyonel Tesis Yönetimi hizmeti veriyoruz. Projelerimizde binlerce sakinimiz var. Verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması bizler için çok önemli. Filobul’dan aldığımız hizmet ile zamanımızı daha da etkin kullanıyor, operasyonlarımızı daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
  Ünal Kurt
  ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ
  Fethi AKCAN
  Belediye olarak ilçe merkezimiz ve 34 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi eksiksiz ve zamanında sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Filobul ile personelimizi daha verimli kullanıyor bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşıyoruz.
  Fethi AKCAN
  ÇAL BELEDİYE BAŞKANI
  Engin Enver ERDOĞAN
  Fitness Giyim ve Gıda Takviyesi üzerine e-ticarette lider firmalardan birisiyiz. Üretim, lojistik ve satış organizasyonlarında müşterilerimize hızlı geri dönüş yapabilmek için Filobul’u kullanıyoruz. Yine Filobul sayesinde ulaşım giderlerindeki azalma ile rekabet gücümüz daha da artırıyor.
  Engin Enver ERDOĞAN
  SPORTONO