Greentech Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri İlt. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

2010 yılında kurulan şirketimiz elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir.

Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.

Web: www.greentechguvenlik.com.tr

Koza Güvenlik Elektronik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

2005 yılında kurulmuş ve kendi tescilli markaları yanında aldığı distribütörlükle uzmanlık alanı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında tanınan, aranan bir marka olmuştur. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından izleyerek 6 yıllık sürede hedeflerini büyük oranda yakalamış bulunmaktadır.,

Koza güvenlik; 2010 yılı itibariyle satış kadrosu, Ar-Ge ve ithalat departmanlarının birlikte yürütmüş olduğu ekip çalışması ile yurt genelinde tüm bölge ve şehirlere ulaşmış; ürün, hizmet ve yetkili dağıtıcılık ağını genişleterek başarılı projelerin altına imzasını atmıştır.

Web: www.kozaguvenlik.com.tr

ASM Teknoloji Elektronik Güvenlik Enerji Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.

ASM Teknoloji, Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Geçiş kontrol Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Metal Üst Arama Dedektörleri, Otopark Bariyer Sistemleri, Turnike Sistemleri, Bekçi Tur Sistemleri, Yemekhane Takip – Üye Takip – Öğrenci Takip Yazılım ve Sistemlerinin SATIŞ, MONTAJ ve sonrasındaki TEKNİK DESTEK hizmetlerini vermektedir.

Web: www.asmteknoloji.com.tr

Teletek Alarm ve Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Teletek Alarm olarak hırsız alarm sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü ve yangın alarm sistemlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Güvenlik alanında müşterilerimizin çağdaş ve artan ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş bir uygulama ve ürün yelpazesi için bireysel ürünler değil  komple çözüm çalışmaları yaparak geliştirme ve uygulamayı kendine amaç edinmiştir. (konut ve küçük ofisler, evler, orta büyük ticari binalar- depolar, mağazalar vb.).

Web: www.teletekalarm.com.tr