Filobul Logo

FİLOBUL müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. FİLOBUL çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir.

SON HABERLER
İLETİŞİM
Filobul

Motosiklet Takip Sistemi

Motosiklet Takip Sistemi, motorunuzun anlık ve geçmişe yönelik hareketlerini, GPS/GSM yoluyla internet olan her yerden izleme yapabileceğiniz bir otomasyon hizmetidir.
FİLOBUL Motosiklet Takip Cihazı içerisinde yer alan özel bataryası sayesinde motorunuzun aküsünü bitirmeden hizmet sunar. Aynı zamanda bu özelliği ile motorun aküsünün bitmesi durumunda da çalışmaya devam eder. Yine içerisinde yer alan dahili G-sensörü ile kontak kapalı durumlarda meydana gelen hareketlere yönelik bildirim sağlar.

01
01
Hareket Algılama

Cihaz üzerinde bulanan G-Sensör sayesinde araç park halinde olsa dahi hareket ve sallantı halinde bildirim.

02
02
Motor Blokaj

Hırsızlık durumunda motor blokaj ve yakıt kesme imkanı sunarak aracın çalışması engellenir.

03
03
Detaylı Raporlama

Geçmişe dönük detaylı raporlama, ihlaller, hız bilgisi, konum raporları, Km takibi gibi birçok özellik sunar.

04
04
Konum Takibi

Geçmişe dönük animasyonlu güzergah takibi,
Günlük rölanti takibi, araç durdurma ve çalıştırma takibi

Referanslar

Filobul
Hakkında
Ne Diyorlar

Ünal KURT
Alfamen olarak 14 yıldır İstanbul’un tüm bölgelerinde prestijli projelerde Profesyonel Tesis Yönetimi hizmeti veriyoruz. Projelerimizde binlerce sakinimiz var. Verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması bizler için çok önemli. Filobul’dan aldığımız hizmet ile zamanımızı daha da etkin kullanıyor, operasyonlarımızı daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
Ünal KURT
ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ
Fethi AKCAN
Belediye olarak ilçe merkezimiz ve 34 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi eksiksiz ve zamanında sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Filobul ile personelimizi daha verimli kullanıyor bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşıyoruz.
Fethi AKCAN
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI
Engin Enver ERDOĞAN
Fitness Giyim ve Gıda Takviyesi üzerine e-ticarette lider firmalardan birisiyiz. Üretim, lojistik ve satış organizasyonlarında müşterilerimize hızlı geri dönüş yapabilmek için Filobul’u kullanıyoruz. Yine Filobul sayesinde ulaşım giderlerindeki azalma ile rekabet gücümüz daha da artırıyor.
Engin Enver ERDOĞAN
SPORTONO