Filobul Logo

FİLOBUL müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. FİLOBUL çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir.

SON HABERLER
İLETİŞİM
Filobul

Nesne Takip Sistemi

Değerli varlıklarınızın nerede olduğunu istediğiniz anda akıllı telefonunuzdan, tabletten veya PC üzerinden izleyebilir, belirlediğiniz güvenli alanlar dışına çıktıklarında haberdar olabilir, düşme/çarpma vb. durumlarda acil durum tuşuna basarak anında size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Nesne takip cihazını web sitemiz üzerinden kullanabileceğiniz gibi kullanıcı adı ve şifre girerek akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirdiğiniz FİLOBUL uygulamamız üzerinden de kullanabilirsiniz.

01
01
Uzun Pil Ömrü

Nesne takip cihazları yanında gelen şarj cihazı sayesinde cihazınızı kolaylık şarj edebilirsiniz. Cihaz tam şarj edildiğini takdirde 180 saat kadar kesintisiz sinyal gönderme özelliğine sahiptir.

02
02
Alan Belirleme Özelliği

Takip sistemimiz ile harita üzerinde cihazınızın çalışacağı özel bir alan belirleyebilirsiniz. Eğer cihaz herhangi bir şekilde belirlediğiniz alan dışına çıkarsa anında bilgilendirilirsiniz.

Referanslar

Filobul
Hakkında
Ne Diyorlar

Ünal KURT
Alfamen olarak 14 yıldır İstanbul’un tüm bölgelerinde prestijli projelerde Profesyonel Tesis Yönetimi hizmeti veriyoruz. Projelerimizde binlerce sakinimiz var. Verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması bizler için çok önemli. Filobul’dan aldığımız hizmet ile zamanımızı daha da etkin kullanıyor, operasyonlarımızı daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
Ünal KURT
ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ
Fethi AKCAN
Belediye olarak ilçe merkezimiz ve 34 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi eksiksiz ve zamanında sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Filobul ile personelimizi daha verimli kullanıyor bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşıyoruz.
Fethi AKCAN
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI
Engin Enver ERDOĞAN
Fitness Giyim ve Gıda Takviyesi üzerine e-ticarette lider firmalardan birisiyiz. Üretim, lojistik ve satış organizasyonlarında müşterilerimize hızlı geri dönüş yapabilmek için Filobul’u kullanıyoruz. Yine Filobul sayesinde ulaşım giderlerindeki azalma ile rekabet gücümüz daha da artırıyor.
Engin Enver ERDOĞAN
SPORTONO