Filobul Logo

FİLOBUL müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. FİLOBUL çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir.

SON HABERLER
İLETİŞİM
Filobul

Araç Görüntüleme Sistemi

FİLOBUL ile aracınızı internet ile dijital haritalar üzerinden ; PC, Tablet, Akıllı Telefon ile 7/24 izleyebilir, ihtiyacınıza göre raporlar alabilirsiniz. Kullanıcı dostu takip panelimiz üzerinden sadece araçlarınızı gözlemlemekle kalmayıp doğru zamanda doğru veriye erişerek işletmenizin rekabet gücünü artırabilirsiniz. Araç ve filo yönetimlerinizden elde edilen performans ve verimliliği en üst seviyeye çıkarabilir, mevcut maliyetlerinizde büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

Filobul kamera sistemi; dikkatsiz ve tehlikeli sürüş veya çarpışma gibi istisnalar meydana geldiğinde araçlarınızın konumlarını kaydetmek ve video görüntülerini cihaza kaydetmek için GNSS modülleriyle de donatılmıştır. 256GBx2 SD kart desteğiyle uzun süreli kayıt imkanı sunarken, olay anındaki kayıtların bulut ortamında saklanmasıyla görüntü kayıtlarınızı güven altında tutuyoruz.

Filobul takip platformumuz sayesinde filonuz hakkında daha kapsamlı bir fikir edinebilirsiniz. Filobul Takip üzerinden aynı anda birden fazla aracı izleyebilir ve canlı video yayınlarını görüntüleyebilirsiniz. Filobul Takip mobil uygulaması, varlıklarınızı her yerden 7/24 izlemenizi sağlar.

01
01
Yakıt Tasarrufu

Yakıttan tasarruf sağlar. Araçlar ve sürücüler üzerindeki denetimi arttırır. Hırsızlığa karşı korur.

02
02
Sürücü Kontrolü

Sürücülerinizin dikkatsiz ve tehlikeli sürüş davranışlarını analiz edebilirsiniz.

03
03
Detaylı Raporlama

Araçların mesai dışı kullanımı, gereksiz rölanti durumu ve sert kullanım bilgisini görebilirsiniz.

04
04
Hizmet Kalitesi

Kısıtlı yetkilere sahip kullanıcı tanımlama imkanı ile müşterilerinize araçlarınızı takip imkanı sunabilirsiniz.

Referanslar

Filobul
Hakkında
Ne Diyorlar

Ünal Kurt
Alfamen olarak 14 yıldır İstanbul’un tüm bölgelerinde prestijli projelerde Profesyonel Tesis Yönetimi hizmeti veriyoruz. Projelerimizde binlerce sakinimiz var. Verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması bizler için çok önemli. Filobul’dan aldığımız hizmet ile zamanımızı daha da etkin kullanıyor, operasyonlarımızı daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
Ünal Kurt
ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ
Fethi AKCAN
Belediye olarak ilçe merkezimiz ve 34 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi eksiksiz ve zamanında sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Filobul ile personelimizi daha verimli kullanıyor bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşıyoruz.
Fethi AKCAN
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI
Engin Enver ERDOĞAN
Fitness Giyim ve Gıda Takviyesi üzerine e-ticarette lider firmalardan birisiyiz. Üretim, lojistik ve satış organizasyonlarında müşterilerimize hızlı geri dönüş yapabilmek için Filobul’u kullanıyoruz. Yine Filobul sayesinde ulaşım giderlerindeki azalma ile rekabet gücümüz daha da artırıyor.
Engin Enver ERDOĞAN
SPORTONO