Filobul Logo

FİLOBUL müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümü önermeye odaklanmıştır. FİLOBUL çözümleriyle müşterilerinin operasyonel anlamda en büyük maliyet kalemleri olan ulaşım, organizasyon ve araç bakım maliyetlerini minimize etmektedir.

SON HABERLER
İLETİŞİM
Filobul

Kişi Takip Sistemi

FİLOBUL sevdiklerimizi, bakıma muhtaç olan yakınlarımızı, özellikle Alzheimer ve Demans hastası olan yaşlılarımızı ve çocuklarımızı gözetim altında tutmak ve nerede oldukları hakkında bilgi sahibi olmak için geliştirmiş olduğu sistem ve cihazlarla sizlere hizmet vermektedir.
Kişi takip cihazını web sitemiz üzerinden kullanabileceğiniz gibi kullanıcı adı ve şifre girerek akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirdiğiniz FİLOBUL uygulamamız üzerinden de kullanabilirsiniz.

01
01
Uzun Pil Ömrü

Kişi takip cihazları yanında gelen şarj cihazı sayesinde cihazınızı kolaylık şarj edebilirsiniz. Cihaz tam şarj edildiğini takdirde 180 saat kadar kesintisiz sinyal gönderme özelliğine sahiptir.

02
02
Acil Durum Düğmesi

Kişi takip cihazı üzerinde acil durum düğmesi bulunmaktadır. Bu düğmeye basıldığı anda cihazın o anki konum bilgisi ve alarm cep telefonunuza bildirim olarak gelecektir.

03
03
Alan Belirleme Özelliği

Takip sistemimiz ile harita üzerinde cihazınızın çalışacağı özel bir alan belirleyebilirsiniz. Eğer cihaz herhangi bir şekilde belirlediğiniz alan dışına çıkarsa anında bilgilendirilirsiniz.

04
04
Kolay Kullanım

Kolay kullanımı ve ergonomik tasarımı ile her yere sığar ve ihtiyaç halinde her an kullanılabilir durumdadır

Referanslar

Filobul
Hakkında
Ne Diyorlar

Ünal KURT
Alfamen olarak 14 yıldır İstanbul’un tüm bölgelerinde prestijli projelerde Profesyonel Tesis Yönetimi hizmeti veriyoruz. Projelerimizde binlerce sakinimiz var. Verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması bizler için çok önemli. Filobul’dan aldığımız hizmet ile zamanımızı daha da etkin kullanıyor, operasyonlarımızı daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
Ünal KURT
ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ
Fethi AKCAN
Belediye olarak ilçe merkezimiz ve 34 mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi eksiksiz ve zamanında sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Filobul ile personelimizi daha verimli kullanıyor bu sayede vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşıyoruz.
Fethi AKCAN
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI
Engin Enver ERDOĞAN
Fitness Giyim ve Gıda Takviyesi üzerine e-ticarette lider firmalardan birisiyiz. Üretim, lojistik ve satış organizasyonlarında müşterilerimize hızlı geri dönüş yapabilmek için Filobul’u kullanıyoruz. Yine Filobul sayesinde ulaşım giderlerindeki azalma ile rekabet gücümüz daha da artırıyor.
Engin Enver ERDOĞAN
SPORTONO